V OC Nisa vyrostly 4 nové obchody s jarní módou. Získejte poukázky na nákup oblečení.

  • 02.05.2019
  • 18:01
  • Autor: Komerční prezentace

Je čas odhodit pletené svetry a obléknout konečně něco vzdušného. Svěží jarní vítr zavál i do OC Nisa Liberec a přinesl s sebou čtyři nové módní obchody se stylovými kolekcemi. Od 30. dubna jsou v obchodním centru otevřené obchody Reserved, Sinsay a samostatné prodejny House Man a House Woman. 

Reserved miluje nadčasovou klasiku a retro

Reserved si oblíbí snad každý, kdo rád čaruje s módou. Originální střihy  a univerzální kousky, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat, jsou doménou této značky. Letošní jarní kolekce se nese v duchu zemitých barev, asymetrie a navrací se také k módě 70. a 90. let.

Dámy si do obchodního centra Nisa Liberec mohou přijít například pro vzdušné tuniky, šaty v midi délce, plisované sukně i tříčtvrteční culote kalhoty. A pány čeká kolekce plná geometrie. Kára a proužky jsou aktuálně "IN".

Sinsay pro rebelky i romantičky

Značka Sinsay nabízí mladistvou módu za nízké ceny. Myslí především na dívky, které chtějí předvést svou jedinečnou osobnost a nebojí se extravagance. Jsou libo šaty s odhalenými rameny, proužkované kalhoty a neonově zelený rolák nebo pyžamo s potiskem Barbie? Tady se fantazii meze nekladou.

Do víru velkoměsta s House Man & House Woman

Maximální uvolnění a svobodu letos přináší také kolekce House. V Liberci si dokonce vyžádala dva oddělené obchody House Man a House Woman, aby se do nich vešla bohatá inspirace z různých období, stylů i koutů světa.

Hitem sezóny je dámská kolekce Shot of lime, která kombinuje neonové barvy s hadím potiskem. A speciální je také pánská kolekce Southern Traveller vycházející z mexických motivů.

Oblečte se v nových obchodech se slevou

Krásných kousků najdete v Reserved, Sinsay i House spoustu. A protože obměna šatníku často znamená provětrat vedle skříní také peněženku, máme tu pro vás tip. Zavítejte dne 6.5. do centra Liberce a můžete potkat ve městě hostesky, roznášející vouchery v hodnotě 200,- Kč na nákup právě v těchto obchodech. U toho musíte být!

Na stylové jarní nákupy vás srdečně zve OC Nisa Liberec, které patří do vlastnického portfolia skupiny CPI Property Group.PR články

Evropský parlament očima regionů